Van dinsdag 17 januari tot en met vrijdag 20 januari vindt InfraTech plaats. En ook BAM Infra Nederland is er met een stand te vinden in hal 6. Van het verhogen van de attentiewaarde in het verkeer en de oplossing om overbeladen vrachtauto’s te meten tot aan het toetsen van een BIM-ontwerp met een VR-bril. Maak kennis met onze nieuwste innovaties en laat je verrassen.
Kennis delen en inspireren doen we maar wat graag. Daarom geven we tijdens InfraTech drie presentaties in het kennistheater in hal 2.
Zonder samenwerking geen project. Het klinkt als vanzelfsprekend, maar dat is het niet. De infrastructuur zit middenin een belangrijke ontwikkeling die de oplossing van maatschappelijke opgaven en het succes van projecten mede bepaalt. Gedeelde waardecreatie, recht doen aan belangen, een structuur bieden die bijdraagt aan gedrag dat effectief is. Welke rol speelt samenwerking in de context en contracten nu? En hoe pakt BAM Infra Nederland dat aan met klanten, leveranciers en stakeholders? In deze sessie een impressie, stof tot nadenken en het gesprek.
BAM Infra Nederland heeft grote ambities op het gebied van duurzaamheid. Net als onze opdrachtgevers, ketenpartners en concullega’s. Om deze ambities te bereiken zullen we samen én anders moeten werken. Bijvoorbeeld als het gaat om het reduceren van scope 3 CO2-emissies of het gebruik van niet hernieuwbare grondstoffen. Maar ook het verbeteren van ecosystemen of klimaatadaptatie kunnen we niet alleen. Kom langs om met ons samen te bouwen aan duurzaamheid.
De renovatieopgave voor infrastructuur in Nederland is groot. Veel bruggen, tunnels, sluizen en viaducten zijn gebouwd in de jaren 50 en 60. Door de jaren heen zijn ze intensiever en zwaarder belast. Met ons innovatieve renovatieconcept voor bruggen en viaducten zorgen we samen met SealteQ en Nebest voor: meer inzicht, levensduurverlenging en gestandaardiseerde uitvoering. Meer weten? Kom naar onze presentatie op InfraTech.
InfraTech vindt plaats van dinsdag 17 t/m vrijdag 20 januari 2023 in Ahoy Rotterdam. Wil je ook InfraTech en onze stand bezoeken? De toegang is gratis. Het is wel verplicht je van tevoren online te registeren. Je ontvangt dan een e-ticket waarmee je de beurs kan bezoeken.
dinsdag 17 januari |
10:00 - 18:00 uur |
woensdag 18 januari |
10:00 - 21:00 uur |
donderdag 19 januari |
10:00 - 18:00 uur |
vrijdag 20 januari |
10:00 - 16:00 uur |